PREVERTE SVOJE ZRUČNOSTI A NAUČTE SA ZVLÁDAŤ KRÍZOVÉ SITUÁCIE NA ZIMNEJ VOZOVKE

 

Agentura 13.s.r.o. pozýva všetkých záujemcov na kurz školy šmyku “SNOWDRIVING 2017”. Školenie  je určené pre tých,ktorí neradi nechávajú veci na náhodu a chcú zdokonaliť svoje zručností v jazde na snehu a ľade pre prípad krízovej situácie na ceste v zimnom období.

“…príležitosť kde sa začiatočnící veľa naučia a pokročílí vyšantia…”

 

Jazda na klzkom povrchu a monitorovanie vozidla v nepriaznivých situáciách sa často podceňuje,a preto ponúkame možnosť overiť si svoje zručnosti v reálnych podmienkach. Pomocou vhodných cvičení sa dá rýchlo naučiť ako ovládať vozidlo na ľade alebo snehu.

Celodenné školenie na uzavretej výcvikovej trati obsahuje teoretickú výučbu o dynamike jazdy v zimnom období,praktické cvičenia a jazdy na trati a celodenné občerstvenie.

 

Jazdí sa na vlastných vozidlách, ktoré sú vybavené pohonom zadných kolies alebo systémom 4x4. V prípade, že vlastníte vozidlo s predným náhonom, ponúkame možnosť zapožičania auta so zadným náhonom alebo s náhonom na všetky 4 kolesá ,a to za 150€/skolenie v areáli školy šmyku.

 

Každý rok ponúkame event na kľúč pre priaznivcov zimného automotošportu a dobrej zábavy v nádhernom prostredí zimného lyžiarskeho strediska Thomatal am Lungau neďaleko rakúskeho Salzburgu.

 

www.winterfahrtraining.at

 

Cena zahŕňa:

-zabezpečenie trati na 1 deň

-inštruktori

-cattering

-možnosť vyskúšať si štvorkolky a buggees na snehu

-ubytovanie na 1 noc/2 osoby v dvojlôžkovej izbe v miestnom  tradičnom alpskom hoteli vrátane večere a raňajok

-delegát

 

Cena nezahŕňa dopravu na miesto konania.

 

Cena školenia na jedno vozidlo s dvoma osobami činí 950eur bez DPH.

 

 

Viac informácií

Ďaľšie eventy

Odosielam....

Niečo sa p.okazilo, skúste to znova

Formulár odoslaný